Sukně Ateliéru na Tvrzi M-L

Johanka je naše věrná podporovatelka. Je nejen velmi srdečná, ale také nesmírně kreativní. Její tvorbu můžete shlédnout zde. Johanko, velmi děkujeme za opětovné zapojení do Tržiště radosti. Předání v Ostravě, případně zaslání. 

Částka za tento poukaz pokryje náklady na pohonné hmoty na jeden den, děkujeme!

Hořčicová sukně - ušita z bavlněné (97%Ba, 3%elasten), nepočesané (uvnitř smyčky) teplákoviny hořčicové barvy, určena k celoročnímu nošení. Na předním díle našity výrazné aplikace květů z designové batikované látky v odstínech petrolejové barvy, doplněno strojovou výšivkou. V pravém boku všita kapsa, podšita rovněž batikovanou látkou. Pas i spodní okraj všit do pružného lemu petrolejové barvy. Díky pružnému pasu vhodná též jako sukně těhotenská. Látka už je předepraná, nesrazí se, prát na 40°C. Boky max.116cm. Délka 52cm.

Modra - petrolejová - na předním díle našity výrazné aplikace květů z designové batikované látky v odstínech vínové barvy, doplněno strojovou výšivkou. V pravém boku všita kapsa, podšita rovněž batikovanou látkou. Pas všit do pružného lemu černé barvy, spodní okraj do lemu tmavě červeného. Díky pružnému pasu vhodná též jako sukně těhotenská. Všechny švy prošity dvojitě červenou nití. Boky max.114cm. Délka 51cm. Látka už je předepraná, nesrazí se, prát na 40°C 

Zvolte si variantu:

800,00 Kč