NAŠE PŘÍBĚHY

Jste to Vy, kteří je s námi píšete. Někteří na Tržišti nakupujete, někteří jste na Tržiště darovali osobité 
a originální dárky. Voláte nám, píšete. A my za to děkujeme. Děkujeme, že jste součástí KOLOBĚHU RADOSTI! 
Pojďte si s námi přečíst pár příběhů o RADOSTI.

NIC NENÍ NEMOŽNÉ.

Děkujeme, že s námi píšete příběhy.  


SPLNĚNÝ SEN

Kamila pořizuje dárky na Vánočním Tržišti radosti každý rok. Jak sama říká, ráda nakupuje dárky s přidanou hodnotou. Doma má i metr a půl vysokou dřevěnou sochu anděla z našeho Tržiště radosti. Minulý rok si koupila poukaz cestovní agentury a vyrazila na Island. Do země, kterou měla na seznamu přání téměř 30 let. "Mým snem bylo navštívit Island. Dlouho jsem po té cestě pokukovala a poukaz na Tržišti a postrčení od dcery, která mi řekla, že cestovní agentura jezdí i na Island rozhodlo a já si splnila sen." 

ANDĚLSKÁ CESTA

Nic není nemožné. Tento Anděl má za sebou dlouhou cestu ze Švédska, putoval k nám přes moře a lesy dlouhé hodiny. Vyřezával ho Michal K., který ani na vteřinu nezaváhal, zda se zapojí do rozdávání radosti na našem Tržišti! Děkujeme! Anděl byl vyřezán z dubového dřeva, váží 70 kilogramů a má téměř 1,5 metru!

Zakoupila si ho paní Kamila R. z Kozomína, která pro něj jela přes celou republiku. 

A věřte, nebylo to zrovna jednoduché dopravit ho DOMŮ. 

KLUB ŽEN HORNÍ DOMASLAVICE - BABINEC

Vyslyší každé naše volání o pomoc. 

Během celého roku jsou s námi a podporují nás. 

V předvánočním čase hodiny vyrábějí, aby mohly do Tržiště přispět krásnými s láskou vyráběnými adventními dekoracemi. 

Tyhle dámy nikdy nezklamou. Pokaždé od nich můžeme očekávat nálož podpory. 

DRŽÍME SPOLU!

Železniční muzeum moravskoslezské nás přivítalo s otevřenou náručí a darovalo nálož vstupenek, ze kterých se můžete těšit na našem Tržišti. 

Víme, že doba je nyní těžká, proto si nesmírně vážíme každé podpory. 

Podpory Vás všech!

ŠIJEME S LÁSKOU PRO ONDRÁŠEK

Před 2 lety nám onemocněla naše maminka vážnou nemocí, bohužel se na to přišlo pozdě. Díky Ondrášku jsme mohli maminku doprovodit na druhý břeh. Splnili jsme jí tím její přání zemřít doma v kruhu rodinném. Děkujeme za vaši péči, laskavost a pomoc při doprovázení. Jste skvělí, prostě andělé na zemi. Rozhodly jsme se se švagrovou Jankou, že budeme šít drobnosti jako poděkování za vaši péči.

Ani ve snu by nás nenapadlo, že za rok a půl budeme vaše služby opět potřebovat. Onemocněl nám těžce můj bratr, manžel švagrové Janky, který chtěl také zemřít doma mezi svými. Děkujeme za doprovod a pomoc v loučení. Bylo to pro nás náročné období a díky vaší pomoci jsme to zvládli. DĚKUJEME, ŽE JSTE."

Děkujeme, že jste se podělily o svůj příběh a děkujeme za podporu.